مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی:هنرمندان تئاتر خراسان جنوبی گام های بیشتری درجهت توسعه فعالیت هایشان بردارند

دسته: اسلایدر , تئاتر استان
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۸ آذر ۱۳۹۶
هنرمندان تئاتر خراسان جنوبی گام های بیشتری درجهت توسعه فعالیت هایشان بردارند

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی از هنرمندان تئاتر استان خواست برای حضور در جشنواره های ملی و بین المللی با جدیت و عزمی راسخ در این راه حرکت کنند و این اداره کل تلاش خواهد کرد هیچ برنامه‌ای بی‌پایان نماند.

به گزارش تئاتر خراسان جنوبی از بیرجند و به نقل از روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی، احمد محبی در جلسه تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی یازدهمین جشنواره تئاتر خراسان‌جنوبی بر تعامل همه عوامل اثرگذار در این زمینه از جمله انجمن هنرهای نمایشی و این اداره کل تأکید کرد و از هنرمندان خواست تا به صورت کاربردی و راهبردی از تمامی امکانات موجود و امکاناتی که فضاهای مجازی در اختیارشان قرار می‌دهد برای جذب مخاطب بهره بگیرند و در امر تبلیغات و ضرورت افزایش مخاطبان تئاتر تلاش کنند.

وی در این نشست ضمن تشکر از برگزارکنندگان یازدهمین جشنواره تئاتر استان گفت: اتفاقات خوبی در این دوره از جشنواره رخ داد و گام‌های رو به جلویی در یازدهمین جشنواره برداشته شد و هر دوره ویژگی‎های خاص خود را دارا بوده و به نسبت می‎توان گفت از روند تکاملی و روبه رشدی برخوردار بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با تاکید بر اینکه وقتی به یک پروژه بزرگ می‌رسیم لازم است همه برای برگزاری باشکوه آن تلاش کنیم، تصریح کرد: این جشنواره حرکت بسیار خوبی برای شناساندن هنر و توانمندی‌های نمایش استان است، پس باید هر سال با کیفیت بهتری برگزار شود.

محبی بیان داشت: همت شما بیش از پیش نشان داد که این استان شایستگی کارهای بزرگ را بطور کامل دارا است و این جشنواره از رضایت نسبی شرکت‌کنندگان برخوردار بود و این حرکت نشان داد که در صورت وجود عزم و اراده قوی و توکل به خدا حتی با دست خالی هم می‌توان کارهای بزرگ انجام داد.


نوشته شده توسط:مدیر - 194 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸
برچسب ها: