در حاشیه آخرین اجرای نمایش های خیابانی «بهار و تنهایی» و «حنا »گفت گوی صمیمی فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر نهبندان با مسئول و هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی

دسته: تئاتر استان , تئاتر نهبندان , سر تیتر , سرتیترها , ویژه
بدون دیدگاه
سه شنبه - 3 آوریل 2018
گفت گوی صمیمی فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر نهبندان با مسئول و هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی

به گزارش تئاتر خراسان جنوبی، در حاشیه آخرین اجرای نمایش های خیابانی «بهار و تنهایی» و «حنا » فرماندار شهرستان نهبندان و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نهبندان با مسئول و هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی به گفتگو پرداختند .

به گزارش تئاتر خراسان جنوبی، در حاشیه آخرین اجرای نمایش های خیابانی  «بهار و تنهایی» و «حنا » فرماندار شهرستان نهبندان و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نهبندان با مسئول  و هنرمندان انجمن هنرهای نمایشی به گفتگو پرداختند .

در این گفتگوی صمیمانه فرماندار نهبندان ضمن تبریک روز جهانی تئاتر از هنرمندان شهرستان ضمن تشکر از فریده ابراهیمی رئیس انجمن نمایش و دیگر هنرمندان که با زحمات و مشکلات و کمبود های فروان در جهت ارتقاء و اعتلای هنر نمایش شهرستان می کوشند، ابراز امیدواری کرد که بتوان در جهت رفع مشکلات هنرمندان گام های راسخی برداشته شود. وی از همه مسئولان درخواست نمود تا در زمان اجرای نمایش با حضور در سالن و محل های اجرای به تماشای نمایش بنشینند. در ادامه نیز شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر از اتمام مراحل ساخت آمفی تئاتر تابستانی شهر را و در اختیار گذاشتن آن به هنرمندان خبر دادند.

در پایان این گفتگو نیز ابراهیمی به بیان دیدگاه ها و اهداف و ارائه گزارش عملکرد انجمن نمایش در ماه های اخیر پرداختند.

 

 


نوشته شده توسط:nehbandan - 19 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها: