دومین حضور هنرمندان تئاتر بیرجند در فستیوال بین المللی هایفست ارمنستان

دسته: اسلایدر , تئاتر استان , تئاتر بیرجند , تئاتر جهانی , ویژه
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 5 سپتامبر 2018

نمایش «هئوروتات» کاری از گروه نمایش معلولین چهره جان بیرجند برای حضور در فستیوال بین المللی هایفست ارمنستان 2018 پذیرفته شد.
برای دومین بار میثم صدرا در راه اجرا در فستیوال بین المللی هایفست ارمنستان 2018 می باشد. میثم صدرا که سابقه ی حضور در فستیوال بین المللی هایفست ارمنستان 2016 را با نمایش «عروس خوشه های اقاقی » در کارنامه اش دارد ، حالا با دعوت رسمی رییس این جشنواره برای دومین بار آماده ی حضور در این فستیوال بین المللی می شود.
نمایش «هئوروتات» کاری از گروه نمایش معلولین چهره جان بیرجند به نویسندگی باقر بارانی و کارگردانی مشترک میثم صدرا و علی حمیدیان فر و بازیگری الهام پدید و سید محمدحسین خراشادی زاده برای اجرا در فستیوال بین المللی هایفست ارمنستان 2018 آماده می شود. «هئوروتات» نمایشی است مستند که با نگاهی متفاوت به زندگی معلولان در سراسر جهان و با موضوع انسانیت و صلح جهانی به قلم باقر بارانی به رشته تحریر در آمده است.
این نمایش برای حضور در چهارمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولین کویر توسط میثم صدرا و علی حمیدیان فر تولید شد و با کسب جوایز نویسندگی اول، بازیگری زن اول و کارگردانی دوم به عنوان یکی از سه آثار منتخب جشنواره معرفی شد.
این دومین حضور هنرمندان تئاتر بیرجند در این فستیوال بین المللی می باشد.
با آرزوی موفقیت برای گروه نمایش هئوروتات

 
 

 


نوشته شده توسط:مدیر - 201 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸
برچسب ها: