به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس اجرای نمایش « سه شنبه بعد از ظهر» به کارگردانی حسین یوسفی

دسته: تئاتر استان , تئاتر بیرجند
بدون دیدگاه
شنبه - 29 سپتامبر 2018

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در حال اجرا است
« سه شنبه بعد از ظهر» به کارگردانی حسین یوسفی در سالن قلم چی شهرستان بیرجنددر حال اجرا است حسین یوسفی کارگردان نمایش سه شنبه بعد از ظهر: این نمایش روایت دلواپسی بیش از۲۰۰۰ خانواده ی معزز شهدای هم استانی مان است که در عصر خروش و گردنکشی مدرنیسم گاهی توسط بعضی هایمان به دست فراموشی سپرده می شوند،غافل از اینکه ادای دین ما، نه این است. به گزارش تئاتر خراسان جنوبی، نمایش «سه شنبه بعد از ظهر» به نویسندگی حسین یوسفی و فاطمه مختاری و کارگردانی حسین یوسفی به مناسبت گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در بیرجند در حال اجرا است.

به گفته حسین یوسفی نویسنده این نمایش، این اثر نمایشی که پژوهش آن قریب به یک سال به طول انجامیده، پس از اتمام دوره ی تحریر نمایش نامه در ابتدای خردادماه، با برگزاری اولین نشست هم اندیشی گروه نمایشی چلیپا، رسما مرحله ی تولیدش را آغاز نموده و از 31شهریور ماه تا 5مهر، ساعت 19:30 در این ایام در سالن قلم چی شهرستان بیرجند برای مخاطبین و تماشاگران به نمایش درمی آید.

حسین یوسفی کارگردان نمایش ” سه شنبه بعد از ظهر”بیان داشت این نمایش روایت دلواپسی بیش از۲۰۰۰ خانواده ی معزز شهدای هم استانی ما است که در عصر خروش و گردنکشی مدرنیسم گاهی توسط بعضی هایمان به دست فراموشی سپرده می شوند،غافل از این که ادای دین ما، نه این است.

حسین یوسفی، حمیده ابراهیمی، احسان محمودی، مهناز رضایی، سمیه نخعی وفاطمه محیا آهنی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

احسان محمودی در سمت دستیار کارگردان و طراح پوستر، طراحی نور- صحنه ولباس نمایش را حسین یوسفی و محمدرضا یکه خوانی اجرای نور و موسیقی این اثر نمایشی را به عهده دارند.

لازم به ذکر است که سالن قلم چی در انتهای خیابان توحید وا

 

 

 


نوشته شده توسط:مدیر - 201 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها: